Tweedehands

Dé gratis verkoopsite voor Nederland en België

erotiek

De leukste Nederlandse meisjes tegen een vriendenprijsje

Prijs: Nader overeen te komen

1.450 keer bekeken • Geplaatst: 22 mei '12 om 16:13:40

Soms zien we advertenties van (zwartwerkende) dames met een starttarief van € 150,00 voor een uur. Soms zien we er een bedragje van € 75,00 vermeld, maar als je dan vragen stelt blijkt dat het voor 20 minuten is en wat de dames waarmaken moet je maar afwachten. Geplaatste fotos jatten ze mesestal van internet en ze zijn in werkelijkheid nog niet de helft van wat ze lijken. Daarbij komt dan ook nog dat je voor vrijwel alle handelingen extra moet betalen, zodat je ipv het toch al dure € 150,00 al snel op € 200 zit voor een uur.
Wil je echter een Nederlands meisje voor een totaalprijs waar op anaal en extreme zaken alles in de uurprijs zit waar je niet het gevoel krijgt te worden getild dan bel je Nachtparel escort.
Bovendien zijn geplaatste foto's zoals het hoort van de meisjes zelf, dus niks geen gezoek en gejat op internet om fotos die te gebruiken zijn.
Drugsgebruikende dames zijn bij ons niet welkom en dat verhoogt zeker ook jou plezier aan de afspraak en natuurlijk komen we stipt op tijd op de afspraken. Ook hebben we enkele mogelijkheden voor priveontvangst, maar bezoek gewoon onze website voor alle informatie.

Aanbieder contact informatie

Nachtparel escort ( Bedrijf )
(Bekijk alle advertenties)

+31(0)6 25193764
Drachten
(Friesland, Nederland)
Klik foto om venster weer te verkleinen

Biedingen

Nog geen biedingen geplaatst

Opties voor deze advertentie

Advertentie van Tweedehands.net
erotiek.tweedehands.net/escort-service/de-leukste-nederlandse-meisjes-tegen-een-vriendenprijsje.html

Copyright (c) 2012 Tweedehands.net